Recenze zákazníkůKomestický salón navštěvuji už přes půl roku a jsem abnormálně spokojená. Skvělý profesionální přístup, příjemné přátelské prostředí. Již po prvním ošetření byla moje pleť svěžejší a zdravější. Všem bez zaváhání doporučuji.

- Tereza Š.

Dokonalost, profesionalita, osobitý přístup, oáza klidu odkud se vracíte minimálně o 14 dní mladší :-). A co se týče produktu P50, jednou zkusíte a nebude chtít nic jiného!

- Daniela P.

Krásné a příjemné prostředí, prvotřídní profesionální přístup, kvalitní produkty. Stoprocentě doporučuji.

- Anežka A.

Dnes jsem si z naší samoty u lesa vyrazila užít trochu luxusu a nechala se hýčkat. Po návštěvě studiaCare mi zmizely pytle pod očima - jupí. Škoda, že jsme neudělaly fotku před a po. Díky Martino a už se těším na další návštěvu.

- Iva P.

Krásné prostředí, naprosto skvělý a profesionální přístup. Kosmetika nejlepší kvality, která dá do pořádku každou pleť. Jsem nadšená!

- Jana J.

Jsem asi výzvou pro všechny lékaře s mojí vzácnou vrozenou kožní vadou a v tomto salonu se jí skvělá pí. Šádková vůbec nezalekla - jako jedna z mála :) Po první návštěvě této dámě věřím, když jde o mou kůži citlouše - jak ráda říká :) Mohu jen doporučit a moc poděkovat za osobitý přístup a zájem, který zde byl od počátku cítit.

- Ludmila B.

StudioCare a Martina Šádková reklamu nepotřebují, přesto... opět odcházím maximálně spokojená - a pleť si jenom přede☺️ ~Budějce, Klavíkova naproti Úřadu práce ~ Nejlepší na tom je, že tahle kosmetika fakt funguje a je to čím dál tím lepší...i když to ne vždycky úplně voní

- Kateřina Ř.