O kosmetice

S kosmetikou Biologique Recherche Vám zajistíme1.
Samostatná obnova
pleti, zdravá
a zářící pleť

Okamžité, výjimečné a vždy magické výsledky. Produkty dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus, které jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama. Díky zlepšení stavu povrchu pleti se pokožka stává zdravější a zářivější.

2.
Vysoká koncentrace
nejčistších aktivních
látek, více než 20 %

Vývoj pleťových přípravků na medicínské úrovni, obsahují jedny z nejvyšších a nejčistších koncentrací aktivních látek. Působí rychle, přirozeně a dosahují viditelných a trvalých výsledků.

3.
Respekt
původní
struktury

Produkty uchovávají původní strukturu aktivních látek, která je jedinou cestou k zaručení jejich efektivity v okamžiku působení. Proto jsou aktivní látky získávané během studeného procesu přidávány až na konci výroby do produktů.

4.
Žádná
umělá
parfemace

Produkty jsou neparfemované. Přídavná parfemace neposkytuje žádné výhody pro účinky přípravků a může aktivní látky znehodnotit. Klient mívá navíc alergické reakce na řadu běžně užívaných parfémových látek.

Historie značky Biologique RechercheYvan, Josette a Philippe Allouche, biolog, fyzioterapeutka a doktor, kombinující svoje know-how a nadšení, napsali unikátní a visionářskou stránku v historii kosmetické péče.

Před 30 lety, když byla společnost založena, fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobku pro profesionály nespokojené s produkty vyskytujícími se v té době na trhu. Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktu, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť.

Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. Philippe Allouche, lékař, projevil již v mládí zájem o naprosto rozdílný přístup svých rodičů ke kosmetické péči. Na počátku tohoto století postupně převzal od svého otce Yvana kreativní část firmy. Jeho zkušenost z interní medicíny jej vybavila komplexním přístupem k pleti, jakož to orgánu přímo propojenému se všemi ostatními vitálními funkcemi těla. Navíc mu jeho práce na jednotce intenzivní péče poskytla kvalifikaci odborně posoudit reakce orgánu na stres. Dnes dávají jeho zkušenosti všem specifickým technikám Biologique Recherche zcela nové dimenze.